Boilies v dipe TRYDENT

Kód: 33922/BLA 33922/BLA2 33922/BLA3 33922/CAL 33922/NA 33922/PEC 33922/MLI 33922/PIK 33922/PIK2 Zvoľte variant
Novinka Tip
Značka: TRYDENT
€5 / ks €4,50 / ks €4 / ks €6 / ks €6 / ks €4 / ks €4 / ks €4 / ks €4 / ks od €4 / ks €4,17 bez DPH €3,75 bez DPH €3,33 bez DPH €5 bez DPH €5 bez DPH €3,33 bez DPH €3,33 bez DPH €3,33 bez DPH €3,33 bez DPH od €3,33 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

BOILIES V DIPE TRYDENT - neodoláš skvelým nástrahám pre rybolov, ktoré vás prekvapia svojimi lahodnými príchuťami. Tento produkt ponúka široký výber príchutí, vrátane pikantnej jahody, pikantného krillu, mliečnej kukurice, black halibutu, pečeňových, calypso a mnohých ďalších.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

BOILIES V DIPE TRYDENT - neodoláš skvelým nástrahám pre rybolov, ktoré vás prekvapia svojimi lahodnými príchuťami. Tento produkt ponúka široký výber príchutí, vrátane pikantnej jahody, pikantného krillu, mliečnej kukurice, black halibutu, pečeňových, calypso a mnohých ďalších. Boilies v dipoch sú obľúbené medzi rybármi pre svoju účinnosť a jednoduchosť použitia.

Príchuť pikantná jahoda je osviežujúcou kombináciou sladkej a pikantnej chuti, ktorá zaručene priláka zvedavé ryby. Pikantný krill obsahuje esenciálne oleje a výživné látky, ktoré vytvárajú atraktívnu stopu pre rôzne druhy rýb. Mliečna kukurica je klasickou voľbou, ktorá v sebe spája sladkosť a krmivovú hodnotu, čo ju robí výbornou voľbou pre ryby všetkých druhov.

Black halibut je príchuťou s výraznou rybou chuťou, ktorá osloví každého zvedavca. Pečeňové boilies sú známe svojou silnou vôňou a chuťou, ktorá zanecháva rybám nemožnosť odolávať. Calypso je unikátna kombinácia korenín a cesnaku, ktorá dodáva nástrahám neodolateľnú arómu a dá sa použiť po celý rok.

Boilies v dipoch sú vyrobené z kvalitných zložiek, ktoré zabezpečujú vysokú živinovú hodnotu a chutnú lákavosť pre ryby. Dipy, ktoré sa aplikujú spolu s boilis, rozpustia svoje zložky do vody a vytvárajú lákavú stopu, ktorá priláka ryby z väčšej vzdialenosti.

Dodatočné parametre

Kategória: TRYDENT
? Boilies v dipe: Boilies v dipe