Kŕmne Boilies 20mm 5kg

Kód: 33917/MON 33917/JAH 33917/ANA 33917/BAN 33917/OLI Zvoľte variant
Akcia Novinka Tip
Značka: TRYDENT
€16 / balenie €13,33 bez DPH €3,20 / 1 kg €3,20 / 1 kg €3,20 / 1 kg €3,20 / 1 kg €3,20 / 1 kg
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

AKCIA: Pri odbere 15kg, doprava zdarma.

Radi by sme vám predstavili náš nový produkt - kŕmne boilies TRYDENT s priemerom 20 mm, ktoré prinášajú vynikajúci pomer medzi cenou a kvalitou. Sme presvedčení, že táto novinka vám prinesie maximálnu spokojnosť. Dostupné sú v rôznych príchutiach.

Viac informácii nájdete tu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Radi by sme vám predstavili náš nový produkt - kŕmne boilies TRYDENT s priemerom 20 mm, ktoré prinášajú vynikajúci pomer medzi cenou a kvalitou. Sme presvedčení, že táto novinka vám prinesie maximálnu spokojnosť.

Výhody kŕmnych boilies TRYDENT:

  • Vyrobené na Slovensku
  • Pomer cena/kvalita
  • Kvalitné suroviny a arómy
  • Rozpustnosť cca 15h
  • Balenie 5kg
  • Viacero dostupných príchutí

Jednou z hlavných výhod našich kŕmnych boilies je ich výdrž vo vode, ktorá trvá až 15 hodín. To znamená, že budete mať dostatok času na to, aby ste prilákali ryby na vaše lovné miesto a zvýšili svoje šance na úspešný úlovok.

S našimi kŕmnymi boiliesami sme kládli dôraz na kvalitu surovín. Využívame iba najlepšie dostupné suroviny a arómy, aby sme zaručili, že vaše návnady budú mať vysokú atraktivitu pre ryby. Táto starostlivosť o kvalitu surovín sa prejavuje v ich účinnosti pri rybolove.

Veríme, že naše kŕmne boilies sú skvelou voľbou pre váš rybársky výlet. Vysoká kvalita, výdrž vo vode a dobrý pomer cena / kvalita sú faktory, ktoré sú pre nás prioritné. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspech pri rybolove s našimi novými kŕmnymi boiliesami.

Zloženie:

Kukurica, pšenica, sója, živočíšne a rybie múčky, extrakt z rastlinných bielkovín, semená, arómy, farbivo.

!!!  Pre väčšie odbery nás neváhajte kontaktovať, vypracujeme pre vás cenovú ponuku. Zvyčajne dodávame BOILIES do 2-4 týždňov od objednania. Vždy čerstvé. !!!