Lososový olej NATURAL EXTRA

Lososový olej určený pre psy, mačky a ryby je výživový doplnok vyrobený z kvalitného lososového tuku. Obsahuje vysoké množstvo omega-3 mastných kyselín, ako je EPA (eikosapentaénová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina), ktoré majú prospešné účinky na zdravie a pohodu vašich domácich miláčikov.

Omega-3 mastné kyseliny sú kľúčové pre správnu funkciu imunitného systému, srdcovo-cievneho systému a zdravého stavu kože a srsti. Pomáhajú znižovať zápaly, podporujú zdravý vývoj mozgu a zraku u šteniat a mačiatok, a tiež môžu pomôcť udržať kĺby a kosti zdravé.

Lososový olej je ľahko stráviteľný a ponúka pestré využitie. Môže byť pridávaný do jedla vašich maznáčikov alebo podávaný samostatne ako doplnok stravy. Mnoho majiteľov zvierat vidí významné zlepšenie v kondícii srsti, kože, kĺbov a celkovom zdraví svojich maznáčikov po začlenení lososového oleja do ich stravy.

Pamätajte však, že je vždy dôležité dodržiavať odporúčanú dávku podľa váhy a veľkosti vašich domácich maznáčikov a konzultovať použitie lososového oleja s veterinárnym lekárom.

Lososový olej je výborným zdrojom prospešných omega-3 mastných kyselín pre psov, mačky a ryby, ktoré môžu prispieť k ich celkovému zdraviu a blahobytu.

Omega-3 mastné kyseliny obsiahnuté v lososovom oleji majú pozitívny vplyv na zdravie kože a srsti u psov.

Omega-3 mastné kyseliny obsiahnuté v lososovom oleji majú pozitívny vplyv na zdravie kože a srsti u ...

Lososový olej má pre psov mnoho výhod, vďaka svojej bohatej koncentrácii omega-3 mastných kyselín.

Lososový olej má pre psov mnoho výhod, vďaka svojej bohatej koncentrácii omega-3 mastných kyselín. ...