Lososový olej NATURAL EXTRA

Kód: 33925/1000 33925/250 Zvoľte variant
Novinka Tip
Značka: TRYDENT
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Lososový olej NATURAL EXTRA
€20 / ks €5 / ks od €5 / ks €16,67 bez DPH €4,17 bez DPH od €4,17 bez DPH €20 / 1 l €20 / 1 l
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Lososový olej NATURAL EXTRA, je ľahko stráviteľný a ponúka pestré využitie. Môže byť pridávaný do jedla vašich maznáčikov alebo podávaný samostatne ako doplnok stravy. Mnoho majiteľov zvierat vidí významné zlepšenie v kondícii srsti, kože, kĺbov a celkovom zdraví svojich maznáčikov po začlenení lososového oleja do ich stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lososový olej NATURAL EXTRA, určený pre psy, mačky a ryby je výživový doplnok vyrobený z kvalitného lososového tuku. Obsahuje vysoké množstvo omega-3 mastných kyselín, ako je EPA (eikosapentaénová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina), ktoré majú prospešné účinky na zdravie a pohodu vašich domácich miláčikov.

Omega-3 mastné kyseliny sú kľúčové pre správnu funkciu imunitného systému, srdcovo-cievneho systému a zdravého stavu kože a srsti. Pomáhajú znižovať zápaly, podporujú zdravý vývoj mozgu a zraku u šteniat a mačiatok, a tiež môžu pomôcť udržať kĺby a kosti zdravé.

Lososový olej je ľahko stráviteľný a ponúka pestré využitie. Môže byť pridávaný do jedla vašich maznáčikov alebo podávaný samostatne ako doplnok stravy. Mnoho majiteľov zvierat vidí významné zlepšenie v kondícii srsti, kože, kĺbov a celkovom zdraví svojich maznáčikov po začlenení lososového oleja do ich stravy.

Pamätajte však, že je vždy dôležité dodržiavať odporúčanú dávku podľa váhy a veľkosti vašich domácich maznáčikov a konzultovať použitie lososového oleja s veterinárnym lekárom.

Dávkovanie: 5 – 8 %/kg, to znamená 50 – 80 ml/kg krmiva, podľa obsahu tuku v krmive. Celkový obsah tuku, po pridaní oleja, by nemal prekročiť 20%. Primerané množstvo sa vmieša do jednorazovej kŕmnej dávky.

Lososový olej je výborným zdrojom prospešných omega-3 mastných kyselín pre psov, mačky a ryby, ktoré môžu prispieť k ich celkovému zdraviu a blahobytu.

Skladovanie: V tme a pri teplote do 12 °C po otvorený. Doba spotreby 12 mesiacov od otvorenia.

ZLOŽENIE: Tuk celkom 99,50%, Mastné kyseliny n-3 18,00%, Mastné kyseliny nasýtené celkom 13%, EPA + DHA 28%.